Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 946
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone dzisiaj o 17:40

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 16:15

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

• 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Dom parterowy dwupoziomowy częściowo podpiwniczony. Parter niski zawiera sień, holl, w.c., kuchnię i

  • 190 m²
  • 4 684,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

890 000 zł do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 06:41

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Witam Serdecznie Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomość, która znajduje

  • 142 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

850 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:33

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę 46,67ar Jarosław

99 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i potencjałem do stworzenia czegoś „po swojemu”? Tywonia

  • 180 m²
  • 1 661,11 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1960 r.

299 000 zł

Dodane 30.04.2026 o 16:36

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

210 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

ul. Blichowa Jarosław. Do sprzedania działką o powierzchni 783 m 2 . Prezentowana nieruchomość położ

  • Budowlana
  • 783 m²
  • 242,66 zł/m²

190 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Kocioł Berski CyberPal Hybrid 18kW

Kocioł Berski CyberPal Hybrid 18kW

KOCIOŁ CYBERPAL HYBRID 18 kW – NOWOCZESNE OGRZEWANIE DOMU Sprzedam / oferuję nowoczesny kocioł Cyber

19 278 zł

Dodane 22.04.2026 o 13:06

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprawdź ośrodki wypoczynkowy Leśne domki Radawa 3 domki w całości urządzone z bala drewniane + dział

  • 42 m²
  • 29 738,10 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2016 r.

1 249 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:05

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego domu wolnostojącego, po

  • 90 m²
  • 4 988,89 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

449 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jarosław, Widna Góra Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 190 zł/m²

570 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Jarosław, ul. Zduńska. Do sprzedaży funkcjonalny nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym

  • 134,33 m²
  • 2 970,30 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2018 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

ogłoszenia 501 do 520
«252627»