Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 679
Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane wczoraj o 09:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym - CHŁOPICE

to wyjątkowa propozycja dla osób marzących o stworzeniu własnej, wymarzonej przestrzeni od podstaw

  • 250 m²
  • 1 392 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

348 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Dom murowany w gminie Rokietnica

Dom murowany w gminie Rokietnica

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się w gminie Rokietnica. Dom o powierz

265 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Stan budowy umożliwia wykończenie domu według własnych potrzeb i gustu.

548 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Ofertę sprzedaży stanowi nowy dom drewniany w stanie deweloperskim,

307 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

450 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Chłopi

240 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:09

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

210 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i potencjałem do stworzenia czegoś „po swojemu”? Tywonia

  • 180 m²
  • 1 661,11 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1960 r.

299 000 zł

Dodane 30.04.2026 o 16:36

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Dom drewniany do przeniesienia powiat lubaczowski okolica Cieszanowa

Ofertę sprzedaży stanowi dom drewniany do przeniesienia znajdujący sie w okolicy Cieszanowa

14 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Fredropol w powiecie przemyskim. Dom do remontu o powierzchni 80 m2 usytuowany na działce 36 ar, wybudowny z cegły w latah 70- tych, dach pokryty blachą, okna...

275 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Radymno. Dom o powierzchni 77 m2 usytuowany na działce 18,28 ar. Wybudowany w 1960 roku technologią tradycyjną z pustaka betonowego. Dach pokryty dachówką...

191 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Miękisz Nowy Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem – łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek g

  • 80 m²
  • 1 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

140 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

ul. Kopernika Przeworsk. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według proj

  • 104 m²
  • 4 317,31 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom mieszkalny z budynkami pod produkcję lub działalność gospodarczą

Na żywo najlepiej przekonać się o możliwościach, jakie daje ta nieruchomość.

  • 150 m²
  • 12 000 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

1 800 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:01

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości i chcą stworzyć swoją przestrzeń

  • 40 m²
  • 5 500 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

220 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

ogłoszenia 41 do 60
«234»