Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 929
Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 07:25

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Jarosław, ul. Zduńska. Do sprzedaży funkcjonalny nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym

  • 134,33 m²
  • 2 970,30 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2018 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Nowy dom w Jarosławiu

Nowy dom w Jarosławiu

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w Jarosławiu, w spokojnej okolicy około 5 km od centrum. Stan su

  • 96 m²
  • 4 083,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

392 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 13:23

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż d

  • 124 m²
  • 5 995,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

743 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 05:56

Nieruchomość dom z zabudowaniami - DOBRA ,powiat przeworski

Nieruchomość dom z zabudowaniami - DOBRA ,powiat przeworski

Okolica spokojna i bezpieczna – idealna dla rodzin z dziećmi oraz miłośników przyrody.

  • 81,15 m²
  • 3 561,31 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

289 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola. Natura, prywatność i wysoki standard życia wszystko w jednym miejscu. Dom jednorodzin

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

715 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 10:13

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej

  • 161,10 m²
  • 5 183,12 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2006 r.

835 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 09:29

Dom w gminie Lubaczów

Dom w gminie Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Lubaczów. Dom o powierzchni użytkowej 71 m2 wybudowany w 1975 roku usytuowany na działce o powierzchni 6,62 ar. Budynek składa się z parteru, na którym znajduje się ganek,...

106 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Dom drewniany do przeniesienia powiat lubaczowski okolica Cieszanowa

Ofertę sprzedaży stanowi dom drewniany do przeniesienia znajdujący sie w okolicy Cieszanowa

14 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Fredropol w powiecie przemyskim. Dom do remontu o powierzchni 80 m2 usytuowany na działce 36 ar, wybudowny z cegły w latah 70- tych, dach pokryty blachą, okna...

275 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Radymno. Dom o powierzchni 77 m2 usytuowany na działce 18,28 ar. Wybudowany w 1960 roku technologią tradycyjną z pustaka betonowego. Dach pokryty dachówką...

191 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Miękisz Nowy Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem – łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek g

  • 80 m²
  • 1 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

140 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

ul. Kopernika Przeworsk. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według proj

  • 104 m²
  • 4 317,31 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep i lawet Przyczep się

Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep i lawet Przyczep się

Przyczep się Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep i lawet 37-500 Jarosław, ul. Reymonta 4

Odświeżone 25.04.2026 o 08:15

Jarosław. Atrakcje turystyczne – Połącz w pary

Jarosław. Atrakcje turystyczne – Połącz w pary

„Jarosław. Atrakcje turystyczne – Połącz w pary” to nie tylko świetna zabawa, ale również skuteczny sposób na rozbudzenie ciekawości i pasji do poznawania nowych miejsc. Dostarczenie produktu w formie pliku PDF, umożliwia samodzielny wydruk...

25 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:22

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

ogłoszenia 81 do 100
«456»