Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 923
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 19:52

Działka budowlana z MPZP mediamii, dojazdem asfaltowym, 700 m2

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni minimalnej 700 m² 1m2 = 159zł Jest to najmniejsza możli

  • Budowlana
  • 700 m²
  • 159 zł/m²

111 300 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:10

Dz. budowlana 29,9a, Media, asfalt, MPZP możliwy podzia Tel 72158176*4

Na sprzedaż: działka budowlana 29,9 a – Pełkinie, gmina Jarosław. Na sprzedaż oferuję przestronną, w

  • Budowlana
  • 2990 m²
  • 158,86 zł/m²

475 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:09

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Armii Krajowej Jarosław. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu po generalnym remoncie, w spokojnej i z

  • 60,80 m²
  • 6 414,47 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

390 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działki budowlane Wólka Pełkińska

Działki budowlane Wólka Pełkińska

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w mie

  • Budowlana
  • 1280 m²
  • 50 zł/m²

64 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:57

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w mi

  • Budowlana
  • 2011 m²
  • 24,86 zł/m²

50 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego oraz rowerów każdego typu. Jeśli nie

Odświeżone 05.05.2026 o 09:08

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Działki budowalne Tuczempy

Działki budowalne Tuczempy

Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349

  • Budowlana
  • 1349 m²
  • 85,25 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra k. Jarosławia Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z 2-stanowiskowym garażem : powierzchnia użyt

  • 168,30 m²
  • 3 980,99 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2024 r.

670 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Do sprzedania domy modułowe o powierzchni 54 m², budowane na zgłoszenie. Odbierasz klucze 5 miesięcy

  • 54 m²
  • 8 148,15 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

440 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego

  • 75 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • Handel i usługi

310 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Boratyn| Nowoczesny|energooszczędny|2024 |113 m²|2 garaże| dz 1489m2

Boratyn. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Boratyn, wybudowany w 2024

  • 113,48 m²
  • 7 622,49 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

865 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

Elewacje domów | Ocieplenie budynku | PROMOCJA -5%

Elewacje domów | Ocieplenie budynku | PROMOCJA -5%

Wolne terminy na elewacje 2026 i prace budowlane -€“ zadzwoń i umów bezpłatną wycenę i otrzymaj 5% z

1 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 21:43

Dom w gminie Lubaczów

Dom w gminie Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Lubaczów. Dom o powierzchni użytkowej 71 m2 wybudowany w 1975 roku usytuowany na działce o powierzchni 6,62 ar. Budynek składa się z parteru, na którym znajduje się ganek,...

106 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Dom drewniany do przeniesienia powiat lubaczowski okolica Cieszanowa

Ofertę sprzedaży stanowi dom drewniany do przeniesienia znajdujący sie w okolicy Cieszanowa

14 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Fredropol w powiecie przemyskim. Dom do remontu o powierzchni 80 m2 usytuowany na działce 36 ar, wybudowny z cegły w latah 70- tych, dach pokryty blachą, okna...

275 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

ogłoszenia 901 do 920
«454647»